VIII Przedszkolny przegląd pieśni i poezji patriotycznej „Przybyli ułani pod okienko”

poniedziałek, 14 listopada 2022

A. Dziedzina-Gabrowska

VIII Przedszkolny przegląd pieśni i poezji patriotycznej
„Przybyli ułani pod okienko”

8 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się VIII Przedszkolny przegląd pieśni i  poezji patriotycznej „Przybyli ułani pod okienko”.
Na rozpoczęcie, wszyscy zgromadzeni uroczyście odśpiewali Hymn Polski. Następnie wszystkie nasze grupy przedszkolne, jak i soliści, wierszem i piosenką wyrazili swoją miłość i szacunek do Ojczyzny. Repertuar składał się zarówno z tradycyjnych, jak i współczesnych utworów patriotycznych. Występy dzieci, jak zwykle dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń. Na zakończenie uczestnicy otrzymali dylom nadania tytułu Młodego Patrioty. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przygotować to wydarzenie.

Red: A. Dziedzina-Gabrowska

Więcej zdjęć z całej uroczystości w Galerii Zdjęć.