Kadra

Dyrektor: mgr Magdalena Jedlecka

Wicedyrektor: mgr Edyta Sokalska

SPECJALIŚCI:

PSYCHOLOG - mgr Anna Wywiał-Tkaczyk

PEDAGOG - mgr Anna Wdowiak, mgr Katarzyna Ćwik

LOGOPEDA - mgr Joanna Janczara

SOCJOTERAPEUTA - mgr Barbara Budendorf

DOGOTERAPEUTA - mgr Anna Wywiał-Tkaczyk

TERAPEUTA SI

- mgr Marzena Zimna-Godyń

- mgr Iwona Nowak

- mgr Kasandra Zagrodnik

- mgr Róża Krawczak

ARTETERAPEUTA

- mgr Edyta Wojtowicz

- mgr Anita Gajda

PERSONEL MEDYCZNY:

PIELĘGNIARKA - Alicja Rutkowska

Grupa I – OWIECZKI

nauczyciele:

mgr Agnieszka Dziedzina-Gabrowska

mgr Magdalena Jedlecka

personel pomocniczy:

Marzena Kaczkowska

Anna Leszczyńska

Grupa II – ZAJĄCZKI

nauczyciele:

mgr Anna Juraszczyk

licencjat Diana Małek                        

personel pomocniczy:

Kinga Marciniak

Renata Grzęda

Grupa III – STOKROTKI

nauczyciele:

mgr Agnieszka Skowrońska

mgr Iwona Kotowicz

personel pomocniczy: Joanna Kureń

Grupa IV – RYBKI

nauczyciele:

mgr Ewa Majchrowska

mgr Katarzyna Ćwik

nauczyciel współorganizujący:  mgr Dorota Pawłowicz

personel pomocniczy:

Monika Giezek

Paulina Sulikowska

Grupa V – MOTYLKI

nauczyciele:

mgr Anita Gajda

mgr Elżbieta Duszeńko

personel pomocniczy: Agata Kotwica

Grupa VI – SMERFY

nauczyciele:

licencjat Wioletta Fabjanowska

mgr Magdalena Biadała

nauczyciel współorganizujący: mgr Małgorzata Radwańska 

personel pomocniczy:

Reneta Rachwalska

Sylwia Nikiforuk

Grupa VII – PSZCZÓŁKI

nauczyciele:

mgr Dorota Ochmańska

mgr Martyna Opacińska

personel pomocniczy:Jolanta Urban

Grupa VIII – SÓWKI

nauczyciele:

mgr Małgorzata Mofina

mgr Edyta Sokalska

personel pomocniczy:Małgorzata Borowiak

Grupa IX – KOTKI

nauczyciele:

mgr Barbara Budendorf

mgr Małgorzata Sawicka

nauczyciel współorganizujący:mgr Róża Krawczak

personel pomocniczy:

Anna Robak

Agnieszka Słota

Grupa X – ANANASKI

nauczyciele:

mgr Monika Cierlik

mgr Natalia Plewa

nauczyciel współorganizujący: mgr Iwona Nowak

personel pomocniczy: Iwona Pieńkowska

Olga Świderska

Grupa XI – SŁONECZKA

nauczyciele: mgr Anna Żbikowska

mgr Małgorzata Swół

nauczyciel współorganizujący: mgr Edyta Wojtowicz

personel pomocniczy:Marta Florek

Jolanta Woźniak

Grupa XII – ODKRYWCY

nauczyciele:mgr Marzena Zimna-Godyń

mgr Kasandra Zagrodnik

personel pomocniczy: Ewa Kozina

Sylwia Nikiforuk

Grupa XIII – TROPICIELE

nauczycielemgr Agata Krzyżaniak

mgr Mateusz Krawczak

personel pomocniczy:

Aneta Kuczyńska

Justyna Łabędzka

Grupa IV – PUNKT PRZEDSZKOLNY "ŻUCZKI"

nauczyciele:

mgr Joanna Nikiforuk

mgr Marta Adamczyk

personel pomocniczy:

Justyna Wojdyło

Jolanta Dudziak

 

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: