Przegląd Kolęd i Pastorałek w Tarnówku

wtorek, 3 stycznia 2023

Dzieci z grupy "Zajączki" śpiewające kolędy

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Tarnówku

15 grudnia dzieci z grupy "Zajączki"  wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Tarnówku. Celem przeglądu było promowanie tradycji śpiewania kolęd wśród dzieci. W magicznie przygotowanej sali nasze Zajączki w strojach aniołków oraz pasterza zaprezentowały z pełnym zaangażowaniem zaprezentowały kolędy, do których już dłuższy czas się przygotowywały. Na widowni zasiadły dzieci z innych przedszkoli, rodzice, wychowawcy grup oraz sponsorzy. Wszyscy mali artyści zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, a przedszkole, biorące udział-pamiątkową statuetkę. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek, jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy małym uczestnikom za wspaniały występ, a rodzicom oraz wychowawcom za przygotowanie dzieci.

red.: D. Małek

red. pm6_anna_wywial_tkaczyk