VI Pokaz Mody Patriotyczno-Ludowej w barwach biało-czerwonych

środa, 15 listopada 2023

VI Pokaz Mody Patriotyczno-Ludowej w barwach biało-czerwonych

VI Pokaz Mody Patriotyczno-Ludowej w barwach biało-czerwonych

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 7 listopada w naszym przedszkolu odbył się VI Pokaz Mody Patriotycznej. W Pokazie wzięły udział wszystkie grupy z naszego przedszkola, łącznie 14 grup. Wyjątkowo w tym roku zaproszono delegacje z innych przedszkoli. Swoją obecnością i wspólnie z naszą społecznością dumnie na modowym wybiegu prezentowały się dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Słoneczko”. Za co bardzo dziękujemy, że zechciały  przyjąć nasze zaproszenie
 i włączyć się w nasze działanie. Przedszkolaki wraz z nauczycielami dumnie prezentowały się  w strojach ludowych,  sportowych w kolorach bieli i czerwieni. Ciekawym uzupełnieniem strojów były; chusty, wianki, szaliki, kapelusze oraz flagi. Obchody Narodowego Święta Niepodległości to doskonała okazja, aby przybliżać dzieciom symbole narodowe, tradycje oraz kulturę narodową. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek oraz  moc niezapomnianych wrażeń. Były pamiątkowe zdjęcia, brawa i śpiewy.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej placówce  trwać będą cały tydzień. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu personelu i przygotowaniu strojów przez rodziców swoim pociechom, ten dzień mógł tak pięknie wyglądać. Serdeczne podziękowania składają nauczyciele w osobach;  Edyta Wojtowicz, Wioletta Fabjanowska, Anita Gajda, Małgorzata Mofina. Wydarzenie to, jak co roku dostarcza nam mnóstwo radości i niezapomnianych wzruszeń.

 

Red. E. Wojtowicz

 

 

 

Więcej zdjęć w zakładce "uroczystości przedszkolne" kliknij tutaj

red. pm6_anna_wywial_tkaczyk

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: