Podsumowanie akcji „Posadź bratka niebieskiego kwiatka”

czwartek, 4 kwietnia 2024

Podsumowanie akcji „Posadź bratka niebieskiego kwiatka”

W dniu 3 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się sadzenie bratków
w ramach akcji „Posadź bratka niebieskiego kwiatka".

Dzieci wraz ze swoimi rodzicami/opiekunami zasadzili kwiatki w donicach przed wejściem do przedszkola. Wszystkie kwiatki były w odcieniach niebieskiego na znak  solidarności z osobami z autyzmem i ich rodzinami.

Jest nam ogromnie miło za tak liczne zaangażowanie z Państwa strony i tak liczną frekwencję. Kwiaty sprawiły że jest piękniej, wspólnie działamy przeciw wykluczeniu społecznemu. Razem zostało posadzonych około 100 bratków.

Dziękujemy serdecznie, serce się raduje. :)

Więcej zdjęć w galerii Uroczystości Przedszkolne => „Posadź bratka niebieskiego kwiatka”

red: E. Wojtowicz