Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

NAUCZYCIELI I SPECJALISTÓW

(indywidualne konsultacje)

 

W celu ustalenia konkretnej daty spotkania proszę o wcześniejszy kontakt bezpośrednio z danym nauczycielem/specjalistą lub przez sekretariat tel: 76 745 40 16

 

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

STANOWISKO NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ I GODZINA DOSTĘPNOŚCI SPOSÓB UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE
Dyrektor Jedlecka Magdalena Środa 14.00-15.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Wicedyrektor Sokalska Edyta Wtorek 13.30-14.30

bezpośrednio

przez sekretariat

Pedagog specjalny Plewa Natalia Wtorek 12.00-14.00
(co dwa tygodnie)

e-mail:

natalia1991@vip.onet.pl

bezpośrednio

przez sekretariat

Neurologopeda Janczara Joanna Poniedziałek 14.00-15.00

e-mail:

joanna.and@wp.pl

bezpośrednio

przez sekretariat

Psycholog

Dogoterapeuta

Wywiał-Tkaczyk Anna Poniedziałek 13.30-14.30

e-mail:

annwywtka@gmail.com

bezpośrednio

przez sekretariat

Pedagog Wdowiak Anna Poniedziałek 13.00-14.00

e-mail:

a.wdowiak@o2.pl

bezpośrednio

przez sekretariat

Pedagog

Nauczyciel

Ćwik Katarzyna Środa
12.00-13.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Adamczyk Marta

 Środa 11.00-12.00
lub

Poniedziałek 15.30-16.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Biadała Magdalena

Poniedziałek 11.15-11.45
lub
Wtorek 11.30-12.00
lub Wtorek 11.00-11.30

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Socjoterapeuta

Budendorf Barbara

Poniedziałek 11.15-12.15
lub 16:00-17:00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Cierlik Monika

Poniedziałek 10.00-11.00
lub
11.00-12.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Duszeńko Elżbieta

Czwartek 11.30-12.30
lub
Środa 12.00-13.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Dziedzina-Gabrowska Agnieszka

Poniedziałek 15.00-15.30,
lub
Piątek 10.00-10.30

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Fabjanowska Wioletta

Czwartek 11.00-11.30,
16.00-17.00
lub
Piątek 11.00-11.30

(w zależności od zmian)
 

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Arteterapeuta

Gajda Anita

Środa 14.00-15.00,
lub  Poniedziałek 16.30-17.00,
lub
Wtorek 16.30-17.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Juraszczyk Anna Czwartek 13.00-15.00
(co dwa tygodnie)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel religii Klepacka Małgorzata Czwartek 14.40-15.40

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Nauczyciel
j. angielskiego

Kotowicz Iwona Poniedziałek 9.00-10.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Krawczak Mateusz Poniedziałek 15.00-15.30,
lub
Wtorek
11.00-11.30
15.30-16.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Krawczak Róża

Czwartek 12.00-13.00 lub  13.00-14.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Logopeda

Krzyżaniak Agata

Poniedziałek 11.00-12:00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Majchrowska Ewa

Wtorek 11.15-12.15,
lub
Środa 11.15-12.15
lub

Czwartek 16.00-17.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Małek Diana Czwartek 13.00-15.00
(co dwa tygodnie)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Mofina Małgorzata

Środa 15.00-15.30, Poniedziałek 7.00-7.30

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Nikiforuk Joanna

Poniedziałek 11.15-12.15, Poniedziałek 16.00-17.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Nowak Iwona Poniedziałek 12.00-13.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Ochmańska Dorota

Poniedziałek 16.00-17.00 Czwartek 10.00-11.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Radwańska Małgorzata

Środa 12.00-13.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Sawicka Małgorzata

Środa 11.00-12.00
lub
Wtorek 11.00-11.30

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Skowrońska Agnieszka

Wtorek 12.30-13.00
lub
Czwartek 16.30-17.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Swół Małgorzata

Poniedziałek 11.00-11.30 lub 11.30-12.00
Wtorek 
11.30-12.30,

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Szajnicka Marzena

Poniedziałek 10.45-11.45, 
6.00-17.00
lub

Czwartek 11.15-12.15

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Trubicka Martyna

Poniedziałek 16.00-17.00 Czwartek 10.00-11.00

(w zależności od zmian)

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Zagrodnik Kasandra Wtorek 15.00-16.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Arteterapeuta

Wojtowicz Edyta Czwartek 12.00-13.00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Zimna-Godyń Marzena Środa 10.00-11..00

bezpośrednio

przez sekretariat

Nauczyciel Żbikowska Anna

Wtorek 11.30-12.00,
16.00-16.30
lub
Środa 11.00-11.30,
16.00-16.30

bezpośrednio

przez sekretariat

 

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: